Wydarzenia sportowe 2010/2011

16 lutego odbyły się finały Mistzostw Powiatu Pszczyńskiego w piłce ręcznej dziewcząt na hali POSiR w Pszczynie. Bardzo dobrze zagrały nasze dziewczęta wygrywając grupę i mecz półfinałowy z III LO z Pszczyny. W wielkim finale uległy dopiero po dogrywce Szkole Rolniczej z Pszczyny, co i tak jest wielkim suksesem.
Skład: Patrycja Zielińska, Daria Płocharczyk, Ksenia Grzywa, Zofia Biolik, Angelika Dobry, Marcela Folek, Agnieszka Kontny, Barbara Chrobok, Karolina Drewniak, Małgorzata Falewicz, Klaudia Piłatyk.

Piłka ręczna dziewcząt

9 grudnia na hali POSiRu w Pszczynie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w piłce koszykowej chłopców. Nasi zawodnicy pewnie wygrali grupę awansując z 1 miejsca do finałów. Odbyły się one również na hali POSiRu w Pszczynie w dniu 9 lutego 2011r. Nasi zawodnicy w półfinale pewnie wygrali z drużyną z Pawłowic. W wielkim finale nie sprostali III LO z Pszczyny zajmując ostatecznie II miejsce w powiecie, co i tak jest ogromnym sukcesem.
Skład LO Gilowice: Szymon Marcinek, Waldemar Morończyk, Arkadiusz Sosna, Marian Cieślik, Tomasz Kapica, Bartłomiej Górnik, Krzysztof Kurpierz, Krystian Niewdana, Dawid Rąba.

Piłka koszykowa chłopców

2 grudnia w Pawłowicach odbyły się finały Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w piłce koszykowej dziewcząt. Drużyna LO Gilowice ostatecznie zajęła 4 miejsce przegrywając mecz o 3 miejsce 1 punktem.
Ogromną niespodzianką mogło zakończyć się spotkanie grupowe, w którym nasze zawodniczki po emocjonującym meczu przegrały 1 punktem z wicemistrzyniami Śląska - drużyną z Pawłowic.
Skład naszej drużyny: Marcela Folek, Ksenia Grzywa, Kinga Dobry, Zofia Biolik, Zofia Furczyk, Klaudia Piłatyk, Angelika Dobry, Małgorzata Falewicz.

8 listopada na boisku w Pszczynie odbyły się eliminacje grupowe mistrzostw powiatu pszczyńskiego w piłce nożnej chłopców. Nasi zawodnicy nie zawiedli zajmując 1 miejsce i awansowali do finałów, które odbędą się na wiosnę.
Skład drużyny LO Gilowice: Bartłomiej Górnik, Marian Cieślik, Mateusz Przewoźnik, Tomasz Kapica, Arkasiusz Sosna, Jan Dobry, Tomasz Berner, Szymon Marcinek, Bartosz Dobry, Radosław Malcher, Arkadiusz Berner, Kamil Kordoń, Jacek Chowaniec.

Dnia 19 października w Łące odbyły się powiatowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Tak jak w ostatnich latach bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta, które pewnie awansowały do zawodół rejonowych. Nasze dziewczęta drużynowo wystąpiły w składzie: Małgorzata Falewicz (3 miejsce indywidualnie), Magdalena Falewicz, Klaudia Szczepaniok.
Zawody Rejonu Pszczyńsko-Cieszyńskiego odbyły się 5 listopada w Chybiu. Drużyna naszych dziewcząt zajęła 4 miejsce ustępując tylko drużynom klubowym.

Tenis stołowy dziewcząt

W dniu 23 września odbyły się Powiatowe Igrzyska Lekkoatletyczne na stadionie "Iskry" w Pszczynie. Rozpoczęły one współzawodnictwo szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego. w roku szkolnym 2010/2011.
Z zawodniczek i zawodników naszej szkoły miejsca na podium zajęli:
- Weronika Zimnik - 2 miejsce na 100m;
- Radosłąw Malcher - 2 miejsce na 100m;
- Tomasz Kapica - 3 miejsce na 400m;
- sztafeta chłopców 4x100m (Szymon Marcinek, Radosłąw Malcher, Mateusz Piela, Dawid Bąbel).